Şükür Kavuşturana…

hulyadefne2

Merak ettiniz biliyorum, kızım hızla büyürken ve iş hayatında koştururken elim bloguma hiç değmedi. Sonra bir farkına vardım ki, bende büyük bir eksiklik var. Yemek Şenliği olmadan olmuyor. Hergün maillerinizle merak ettiğinizi okudukça bir an önce yazmaya başlamanın en doğrusu olacağına karar verdim.

Ayrı kaldığımız günlerde bir sürü fotoğraf ve tarif biriktirdim. Ayrıca sizlere sürprizler hazırladım, yani boş durmadım ;)

Bugüne kısmetmiş, bir yerden başlamam lazım değil mi? Buyrun tekrar Yemek  Şenliği’ne…

Not: Defne Bızdığı 22 aylık oldu, zıpır zıpır, kıpır kıpır bir kızım var :)

“Şükür Kavuşturana…” için 8 yorum

 1. merhaba, geri döndüğünüze sevindim. Bu site işi insanda bağımlılık yapıyor gerçekten. ben de zaman zaman ara versemde dönüyorum. Süprizlerinizi ve yeni tariflerinizi bekliyoruz, sevgiler.

 2. Hülyacığım hoşgeldin, sen buralarda yeniden görmek güzel.

  Defne’ye de kocaman maaşallah ne çabuk büyüyorlar.

 3. ohh şükürler olsun geri dönmeyeceksin sanmıştım ve çok üzülmüştüm hoşgeldin canım sefalar getirdin…hadi başla tariflerine……

 4. Hülyacığım nihayet!
  Neyse ki arada bir e-grupta mesajlarını görüyordum da hiç değilse iyi olduğunu anlıyordum. Herhalde bloga ayıracak vakti yok diyordum, kısmet bugüneymiş. Bebişlerimiz ne kadar hızlı büyüyorlar artık dii mi? Tariflerini bekliyorum heyecanla.
  Sevgiler,
  Çiğdem Y.

 5. Nihayet be canımm…Bir daha bu kadar ara verme olmaz mı, bizi şenliksiz bırakma :)Defne’cik, kocaman olmuşsun…Hülya’cım tariflerini ve sürprizlerini dörtgözle bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>