Şeker Hamurlu Pasta Önerileri / İkiz Uykusu Pastası

seker-hamuru02

Bir zamanlar arşivimde bulunan kurabiye önerilerini paylaşmıştım. Şimdi aklıma geldi pasta önerilerini neden paylaşmayayım diye… Bu sıralar bayağı revaçta olan şeker hamuru modellemeli pastalar gerçekten göze hitap ediyor. Ben de arşivimde bulunan güzel örnekleri ve yapılış detaylarını paylaşayım. Üstteki orjinal adıyla “İkiz Uykusu” pastası pastel renklerle oluşturulmuş ve çok tatlı görünüyor.

Şeker hamuruyla bebek modelleme:

seker_hamuru_bebek_yapimi

bebek_modelleme

Şeker hamuruyla yatak ve battaniye modelleme:

yorgan

kumas_efekti

ortu

“Şeker Hamurlu Pasta Önerileri / İkiz Uykusu Pastası” için 4 yorum

  1. Merhaba Hülya Hanım

    Şeker Hamurlu Pastalar çok ilgimi çekiyor. Geçen sene bu konuda kursa da gittim. Kendimi bu konuda daha geliştirebileceğim sizin sitenizdeki bu ve bunun gibi modelleme örneklerini görebileceğim yerli ve yabancı internet adreslerini bana verebilirseniz çok memnun olurum. İlginize şimdiden teşekkürler.

  2. ayy cok hos ..Ikizler..nursendogan.com da Bizim baby shower bebegini ve kurabiyeleri gordunuzmu Hulya hanim? seker hamuru ile cok hos seyler yapiliyor..

  3. Çoook tatlı görünüyorlar ablacim, tek kelimeyle mikemmel :)
    İnsan pastayı kesemez, uyandırmaya kıyamaz bu yavruları :p

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>